Опорний каток HITACHI EX165 EX200 EX215 EX220, FT3612 (FT3612A)
9 871 ₴
- В наявності
- Код: srx-00227
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток HITACHI EX165 EX200 EX215 EX220, FT3612 (каталоговий номер: FT3612A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток FT3612 до HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925. каталожні номери: FT3612/ HT710
Вага: 35 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT3612A |
| Виробник | Hitachi |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka Jezdna HITACHI EX165 EX200 EX215 EX220, FT3612 |
| Артикул | FT3612A |
| Бренд виробника | HITACHI, Liugong |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | FT3612/ HT710 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925 |
| Марка | HITACHI, Liugong |
| Призначення | Опорний каток FT3612 до HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | FT3612A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 9 871 ₴



