Опорний каток JCB JS110 130 140 145, LK42 (LK42A)
8 738 ₴
- В наявності
- Код: srx-00229
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток JCB JS110 130 140 145, LK42 (каталоговий номер: LK42A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток JCB LK42 до JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145. каталожні номери: LK42 / 331/35386 / 331/42460 / UF146R0E
Вага: 25,5 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LK42A |
| Виробник | JS |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna JCB JS110 130 140 145, LK42 |
| Артикул | LK42A |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | LK42 / 331/35386 / 331/42460 / UF146R0E |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145 |
| Марка | JCB |
| Призначення | Опорний каток JCB LK42 до JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | LK42A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 8 738 ₴



