Опорний каток VOLVO EC235 250 290 300, 14566801 (VOE14566801A)
16 829 ₴
- В наявності
- Код: srx-00230
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток VOLVO EC235 250 290 300, 14566801 (каталоговий номер: VOE14566801A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток VOLVO 14566801 до VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300. каталожні номери: 14566801, 14641630
Вага: 52,5 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VOE14566801A |
| Виробник | Volvo |
| Марка | Volvo |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna VOLVO EC235 250 290 300, 14566801 |
| Артикул | VOE14566801A |
| Бренд виробника | VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 14566801, 14641630 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300 |
| Призначення | Опорний каток VOLVO 14566801 до VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | VOE14566801A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 16 829 ₴



