Опорний двобортний (двобортний) каток CAT D3B C D4 931, CR3001 (CR3001A)
7 767 ₴
- В наявності
- Код: srx-00235
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний двобортний (двобортний) каток CAT D3B C D4 931, CR3001 (каталоговий номер: CR3001A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний двобортний (двобортний) каток CR3001 до CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931. Інші каталожні номери: CR3001 / 3T4353 / 6S3608 / 2387484 / 2753580 / 2818338 / UG125C0T
Вага: 23 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3001A |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | Rolka jezdna II krawędziowa CAT D3B C D4 931, CR3001 |
| Артикул | CR3001A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR3001 / 3T4353 / 6S3608 / 2387484 / 2753580 / 2818338 / UG125C0T |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний двобортний (двобортний) каток CR3001 до CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR3001A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний каток II бортний |
| Тип запчастини/вузла | Опорний каток II бортний |
- Ціна: 7 767 ₴



