Опорний каток Dressta TD25C іH S W, TD25E G H M, IN2648 (IN2648A)
29 451 ₴
- В наявності
- Код: srx-00237
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток Dressta TD25C іH S W, TD25E G H M, IN2648 (каталоговий номер: IN2648A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки Dressta TD25C I H S W, Dressta TD25E G H M ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток IN2648 до Dressta TD25C іH S W, Dressta TD25E G H M. каталожні номери: IN2648 / IN2648A / 399-14-0050
Вага: 95 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | H&M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | ROLKA JEZDNA Dressta TD25C I H S W, TD25E G H M, IN2648 |
| Артикул | IN2648A |
| Бренд виробника | Dressta |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | IN2648 / IN2648A / 399-14-0050 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Код запчастини | IN2648A |
| Мoдель | Dressta TD25C I H S W, Dressta TD25E G H M |
| Марка | Dressta |
| Призначення | Опорний каток IN2648 до Dressta TD25C іH S W, Dressta TD25E G H M. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | IN2648A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 29 451 ₴



