Опорний каток VA1573, 270-00048 (270-00048A)
15 696 ₴
- В наявності
- Код: srx-00239
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток VA1573, 270-00048 (каталоговий номер: 270-00048A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, DOOSAN DX300, 270-00048. ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, доOSAN DX300, 270-00048. каталожні номери: 270-00048 / 270-00048A / 81N8.11011 / 81N8.11012 / 81N8-11011 / 81N8-11012 /UF196E0E
Вага: 101 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 270-00048A |
| Виробник | Hyundai |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | ROLKA JEZDNA VA1573, 270-00048 |
| Артикул | 270-00048A |
| Бренд виробника | VA, HYUNDAI, DOOSAN |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 270-00048 / 270-00048A / 81N8.11011 / 81N8.11012 / 81N8-11011 / 81N8-11012 /UF196E0E |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, DOOSAN DX300, 270-00048. |
| Марка | VA, HYUNDAI, DOOSAN |
| Призначення | Опорний каток VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, доOSAN DX300, 270-00048. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 270-00048A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 15 696 ₴



