Опорний каток для екскаватора CAT 328 330 336, CR5897 (CR5897A)
16 829 ₴
- В наявності
- Код: srx-00249
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Опорний каток для екскаватора CAT 328 330 336, CR5897 (каталоговий номер: CR5897A) високої якості за вигідною ціною з доставкою по Україні та інші Катки опорні для вашої спецтехніки CAT 328, CAT 330, CAT 336, CR5897 ми пропонуемо купити в нашому інтернет-магазині ТОВ «Техноактив Інвест».
Опорний каток для екскаватора CAT 328, CAT 330, CAT 336, CR5897 Підходить до машин: CAT 328D, CAT 330, CAT 330L, CAT 330B, CAT 330BL, CAT 330C, CAT 330CL, CAT 330D, CAT 330DL, CAT 336D, CAT 336DL, CAT 336E, CAT 336F.
Інші каталожні номери: CR5897, 1091213, 117.5047, 117-5047, 1341013, 163-4149, 1634149, 1791486, 179-1486, CR7876,
Вага: 62 кг
Для підтвердження актуальності ціни, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтесь до наших менеджерів з продажу.В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua представлено найбільш широкий вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісової, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо безпосередньо з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати запчастини за найнижчою ціною в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину або вузол для вашої спецтехніки - скористайтесь пошуком по сайту або фільтром чи перейдіть до каталогу:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір та надання пропозиції
✓Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR5897A |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwy towaru | ROLKA JEZDNA DO KOPARKI CAT 328 330 336, CR5897 |
| Артикул | CR5897A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR5897, 1091213, 117.5047, 117-5047, 1341013, 163-4149, 1634149, 1791486, 179-1486, CR7876, |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 328, CAT 330, CAT 336, CR5897 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток для екскаватора CAT 328, CAT 330, CAT 336, CR5897. |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | CR5897A |
| Підрозділ Розділу | Котки опорні |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 16 829 ₴



