
Штифт (палець) шарніру машини нижній CAT 966K 966M 972M
5 484 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000010
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Штифт (палець) шарніру машини нижній" - CAT 824K, 825K, 826K, 966G, 966H, 966K, 966M, 972G, 972H, 972K, 972M
Ми пишаємося нашими міцними пальцями (шпильками), які є ідеальним рішенням для різних моделей машин Caterpillar, особливо навантажувачів 824K, 825K, 826K, 966G, 966H, 966K, 966M, 972G, 972H, 972K, 972M. Наші Пальці (штифти, шкворні) характеризуються розмірами:
Загальна довжина: 210 mm
діаметр: 76/98/121 mm
Вибираючи деталі з нашого інтернет-магазину, ви можете бути впевнені, що ваші машини Caterpillar працюватимуть ефективно та надійно. Наші шпильки дозволяють зосередитися на ефективному веденні бізнесу, а наш багаторічний досвід роботи в галузі будівельних машин є гарантією якості та професіоналізму. Обираючи штифти (шпильки), представлені в нашому інтернет-магазині, ви обираєте надійність і впевненість у тому, що вони виправдають ваші очікування.
| Тип: |
|---|
| Бульдозер/Компактор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 824K |
| CATERPILLAR | 825K |
| CATERPILLAR | 826K |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 962G |
| CATERPILLAR | 966G |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 966M |
| CATERPILLAR | 972G |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 972M |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1343080 | GL1343080 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця) шарніру машини Нижнього по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 1343080, GL1343080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ŁAMANIA MASZYNY DOLNY CAT 966K 966M 972M |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Бульдозер/Компактор |
| Каталожний номер | 1343080 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1343080, GL1343080 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 210 мм, діаметр: 76/98/121 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець) шарніра машини нижній |
| Тип техніки | Бульдозер/Компактор |
- Ціна: 5 484 ₴



