Палець роз'єму нахилу ковша CAT 962H 966M 980K
5 815 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000022
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець роз'єму нахилу ковша" - CAT 950G, 950H, 962G, 962H, 966D, 966F, 966G, 966H, 966K, 966M, 970F, 972G, 972H, 972K, 972M, 980C, 980F, 980G, 980H, 980K
Ми пишаємося тим, що можемо поставити міцні штифти (пальці), які є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Caterpillar, особливо dla фронтальних навантажувачів 950G, 950H, 962G, 962H, 966D, 966F, 966G, 966H, 966K, 966M, 970F, 972G, 972H, 972K, 972M, 980C, 980F, 980G, 980H, 980K. Наші Пальці (штифти, шкворні) характеризуються такими параметрами:
Загальна довжина: 250 mm
Діаметр: 90 mm
Наші Деталі, представлені в нашому інтернет-магазині, гарантують ефективну та надійну роботу ваших машин Caterpillar, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете без вагань покластися на наш великий досвід роботи в галузі машин будівельних і вибрати Наші Пальці (штифти, шкворні), що відповідатиме вашим очікуванням і потребам.
| Тип: |
|---|
| Навантажувач |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 950G2 |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 962G2 |
| CATERPILLAR | 962H |
| CATERPILLAR | 966D |
| CATERPILLAR | 966E |
| CATERPILLAR | 966F |
| CATERPILLAR | 966F2 |
| CATERPILLAR | 966G |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 966M |
| CATERPILLAR | 970F |
| CATERPILLAR | 972G |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 972M |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 980F2 |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980G2 |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 980M |
| CATERPILLAR | 982M |
| CATERPILLAR | 986H |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 2343075 | 2343076 | 2343078 | 3461656 |
| 3Y9515 | 4223535 | 4E1548 | 4E1549 |
| 4V7099 | 5530393 | 9K8428 | GL4V7099 |
| S90H250Ł@ |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця роз'єму нахилу ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2343075, 2343076, 2343078, 3461656, 3Y9515, 4223535, 4E1548, 4E1549, 4V7099, 5530393, 9K8428, GL4V7099 |
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ŁĄCZNIKA PRZECHYŁU ŁYŻKI CAT 962H 966M 980K |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Навантажувач |
| Каталожний номер | 4V7099 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2343075, 2343076, 2343078, 3461656, 3Y9515, 4223535, 4E1548, 4E1549, 4V7099, 5530393, 9K8428, GL4V7099 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 250 мм, Діаметр: 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Палець роз'єму нахилу ковша |
| Тип техніки | Навантажувач |
- Ціна: 5 815 ₴



