Палець (штифт) підйомного гідроциліндра рукояті CAT 1361711
2 493 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000117
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець (штифт) підйомного гідроциліндра рукояті" - CAT 120K, 120M, 12K, 12M, 140K, 140M, 160K, 160M, 950G , 950GII, 950H, 962G, 962H, 966G, 966H, 966K, 972G
Наші тверді суцільні штифти є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Caterpillar, особливо фронтальних навантажувачів 120K, 120M, 12K, 12M, 140K, 140M, 160K, 160M, 950G , 950GII, 950H, 962G, 962H, 966G, 966H, 966K, 972G. Ось їх основні параметри:
Загальна довжина: 195 mm
Діаметр: 51 mm
Наша пропозиція гарантує, що ваші машини Caterpillar працюватимуть з максимальною ефективністю та надійністю. Це дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ми рекомендуємо купити штифти саме в нашому інтернет-магазині, базуючись на нашому багаторічному досвіді в галузі будівельних машин.
Виробник: GTRAX
| Тип: |
|---|
| Грейдер |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120H |
| CATERPILLAR | 120K |
| CATERPILLAR | 120M |
| CATERPILLAR | 12H |
| CATERPILLAR | 12K |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 135H |
| CATERPILLAR | 140H |
| CATERPILLAR | 140K |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 160H |
| CATERPILLAR | 160K |
| CATERPILLAR | 160M |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 950G2 |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 962G |
| CATERPILLAR | 962G2 |
| CATERPILLAR | 962H |
| CATERPILLAR | 966G |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 972G |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | IT62G |
| CATERPILLAR | IT62G2 |
| CATERPILLAR | IT62H |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1361711 | 1365727 | 1365730 | 3652574 |
| GL1361711 | S51H196Ł@ |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця (Штифта) підйомного гідроциліндра рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1361711136572709960912207872 |
| Виробник | CAT |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ SIŁOWNIKA PODNOSZENIA RAMIENIA CAT 1361711 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Грейдер |
| Каталожний номер | 1361711 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1361711136572709960912207872 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 195 мм, Діаметр: 51 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Палець (штифт) підіймального циліндра колодки |
| Тип техніки | Грейдер |
- Ціна: 2 493 ₴



