З'єднувальний палець кріплення рукояті з ковшем CAT 950H 966M 972M
3 570 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000149
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"З'єднувальний палець кріплення рукояті з ковшем " - CAT 950H, 966D, 966F, 966G, 966H, 966K, 966M, 970F, 972G, 972H, 972K, 972M
Наші міцні Пальці (штифти, шкворні) є ідеальним рішенням для багатьох моделів машин Caterpillar, w включаючи фронтальні навантажувачі як от 950H, 966D, 966F, 966G, 966H, 966K, 966M, 970F, 972G, 972H, 972K, 972M. Вони характеризуються такими розмірами:
Загальна довжина - 282 mm
Діаметр - 63 mm
Представлені нами деталі забезпечать ефективну та надійну роботу машин Caterpillar, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете довіритися нашому досвіду в галузі будівельних машин і вибрати наш Штифт (палець, шпилька), що виправдає ваші очікування.
| Тип: |
|---|
| Навантажувач |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 950F |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 966D |
| CATERPILLAR | 966E |
| CATERPILLAR | 966F |
| CATERPILLAR | 966F2 |
| CATERPILLAR | 966G |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 966M |
| CATERPILLAR | 970F |
| CATERPILLAR | 972G |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 972M |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 4E1879 | 4E1880 | 5530395 | 7V6715 |
| GL7V6715 | S63H282Ł@ |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати З'єднувальний Пальця кріплення рукояті з ковшем по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4E1879, 4E1880, 5530395, 7V6715 |
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ŁĄCZĄCY RAMIĘ Z ŁYŻKĄ CAT 950H 966M 972M |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Навантажувач |
| Каталожний номер | 7V6715 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4E1879, 4E1880, 5530395, 7V6715 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина - 282 мм, Діаметр - 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | З'єднувальний палець кріплення колодки з ковшем |
| Тип техніки | Навантажувач |
- Ціна: 3 570 ₴



