Нижній палець шарніру навантажувача CAT 924G 928F 930K
3 208 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000153
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Нижній палець шарніру навантажувача" - CAT 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 924K, 928F, 928G, 928H, 928HZ, 930G, 930K, IT28F, IT28G
Наші міцні Пальці (штифти, шкворні) є ідеальним рішенням для багатьох моделів машин Caterpillar, включаючи навантажувачів як от 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 924K, 928F, 928G, 928H, 928HZ, 930G, 930K, IT28F, IT28G. Вони характеризуються такими розмірами:
Загальна довжина - 185 mm
Діаметр - 20,722 mm
Представлені нами деталі забезпечать ефективну та надійну роботу машин Caterpillar, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете довіритися нашому досвіду в галузі будівельних машин і вибрати наш Штифт (палець, шпилька), що виправдає ваші очікування.
| Тип: |
|---|
| Навантажувач |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 924G |
| CATERPILLAR | 924H |
| CATERPILLAR | 924K |
| CATERPILLAR | 928F |
| CATERPILLAR | 928G |
| CATERPILLAR | 928H |
| CATERPILLAR | 930G |
| CATERPILLAR | 930H |
| CATERPILLAR | 930K |
| CATERPILLAR | IT28F |
| CATERPILLAR | IT28G |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 5809739 | 8Y7047 | GL8Y7047 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Нижнього Пальця шарніру навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5809739, 8Y7047, GL8Y7047 |
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ŁAMANIA DOLNY ŁADOWARKI CAT 924G 928F 930K |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Навантажувач |
| Каталожний номер | 8Y7047 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 924K, CATERPILLAR 928F, CATERPILLAR 928G, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR 930H, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR IT28F, CATERPILLAR IT28G |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 924K, CATERPILLAR 928F, CATERPILLAR 928G, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR 930H, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR IT28F, CATERPILLAR IT28G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5809739, 8Y7047, GL8Y7047 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина - 185 мм, Діаметр - 20,722 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Нижній палець шарніра (зчленування) навантажувача |
| Тип техніки | Навантажувач |
- Ціна: 3 208 ₴



