Палець (штифт) шарніру машини верхній CAT 966K 966M 972M
3 670 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000169
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець (штифт) шарніру машини верхній" - CAT 525D, 535D, 545D, 555D, 824G, 824H, 824K, 825G, 825H, 825K, 826G, 826H, 826K, 966G, 966H, 966K, 966M, 972G, 972H, 972K, 972M, 980G
Ми пропонуємо чудові рішення у вигляді міцних пальців (шпильок), створених спеціально для різних моделей машин Caterpillar, особливо dla навантажувачів 525D, 535D, 545D, 555D, 824G, 824H, 824K, 825G, 825H, 825K, 826G, 826H, 826K, 966G, 966H, 966K, 966M, 972G, 972H, 972K, 972M, 980G. Наші Пальці (штифти, шкворні) розрізняються за такими параметрами:
Загальна довжина: 225 mm
Діаметр: 74.955 мм
Використовуючи деталі з нашого асортименту, ми гарантуємо, що ваші машини Caterpillar вони працюватимуть ефективно та надійно. Це дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Наші Великий досвід роботи в галузі будівельних машин робить нас надійним партнером. Тому ми рекомендуємо вам вибрати наші пальці (шпильки), які відповідатимуть найвищим стандартам ваших очікувань.
| Тип: |
|---|
| Бульдозер/Компактор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 824G |
| CATERPILLAR | 824G2 |
| CATERPILLAR | 824H |
| CATERPILLAR | 824K |
| CATERPILLAR | 825G |
| CATERPILLAR | 825G2 |
| CATERPILLAR | 825H |
| CATERPILLAR | 825K |
| CATERPILLAR | 826G |
| CATERPILLAR | 826G2 |
| CATERPILLAR | 826H |
| CATERPILLAR | 826K |
| CATERPILLAR | 966G |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 966M |
| CATERPILLAR | 972G |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 972M |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980G2 |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1152955 | GL1152955 |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця (Штифта) шарніру машини Верхнього по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 1152955, GL1152955 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ŁAMANIA MASZYNY GÓRNY CAT 966K 966M 972M |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Бульдозер/Компактор |
| Каталожний номер | 1152955 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1152955, GL1152955 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 225 мм, Діаметр: 74.955 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт шарніра машини верхній |
| Тип техніки | Бульдозер/Компактор |
- Ціна: 3 670 ₴



