Штифт (палець) підвіски ковша KOMATSU PC240 PW160 PW130 PW150ES
6 552 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000178
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Штифт (палець) підвіски ковша" - KOMATSU PC100, PC100L, PC100S, PC100SS, PC100U, PC100US, PC120, PC120S, PC130
Пропонуємо міцні Пальці (штифти, шкворні), які є ідеальним рішенням на різні Моделі машин Komatsu, особливо екскаваторів PC100, PC100L, PC100S, PC100SS, PC100U, PC100US, PC120, PC120S, PC130.
Завдяки нашим деталям, ваші машини Komatsu працюватимуть ефективно та надійно, що дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ви можете повністю покластися на наш досвід у галузі будівельної техніки і вибрати наші шпильки, які відповідатимуть вашим очікуванням.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC130-5K |
| KOMATSU | PC130-5 |
| KOMATSU | PC130-6 |
| KOMATSU | PC130-6K |
| KOMATSU | PC210-3K DA |
| Комплектуючі |
|---|
| 07145-00060 |
| 203-70-33210 |
| 203-70-42182 |
| 203-70-56160 |
| 203-70-33210 * |
| 203-70-33210* |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця) підвіски ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 203-70-44380 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ZAWIESZENIA ŁYŻKI KOMATSU PC240 PW160 PW130 PW150ES |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 203-70-44380 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC130-5K, KOMATSU PC130-5, KOMATSU PC130-6, KOMATSU PC130-6K, KOMATSU PC210-3K DA |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC130-5K, KOMATSU PC130-5, KOMATSU PC130-6, KOMATSU PC130-6K, KOMATSU PC210-3K DA |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 203-70-44380 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець) підвіски ковша |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: 6 552 ₴



