Палець (штифт) підвіски приводу (гідроциліндра) ковша KOMATSU PC340 PC350 PC360-7 PC380 PW170ES
8 149 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000182
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець (штифт) підвіски приводу (гідроциліндра) ковша" - KOMATSU PC150, PC160, PC180, PC190, PC200EL, PC200EN, PC300, PC360
Ми пишаємося тим, що можемо поставити міцні штифти (пальці), які є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Komatsu, особливо для екскаваторів PC150, PC160, PC180, PC190, PC200EL, PC200EN, PC300, PC360.
Наші Деталі, представлені в нашому інтернет-магазині, гарантують ефективну та надійну роботу ваших машин Komatsu, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете без вагань покластися на наш великий досвід роботи в галузі машин будівельних і вибрати Наші Пальці (штифти, шкворні), що відповідатиме вашим очікуванням і потребам.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC300-5-A |
| KOMATSU | PC300-6S |
| KOMATSU | PC340-6K |
| KOMATSU | PC340-7K |
| KOMATSU | PC350-6 |
| KOMATSU | PC380LC-6K |
| KOMATSU | PC380LC-6K-J |
| KOMATSU | PC380LC-7K |
| Альтернативні/перехресні індекси |
|---|
| 207-70-32160 |
| Комплектуючі |
|---|
| 07145-00090 |
| 707-76-90130 |
| 207-70-73240 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця (Штифта) підвіски приводу (гідроциліндра) ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 207-70-32160 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ZAWIESZENIA SIŁOWNIKA ŁYŻKI KOMATSU PC340 PC350 PC360-7 PC380 PW170ES |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 207-70-61220 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC300-5-A, KOMATSU PC300-6S, KOMATSU PC340-6K, KOMATSU PC340-7K, KOMATSU PC350-6, KOMATSU PC380LC-6K, KOMATSU PC380LC-6K-J, KOMATSU PC380LC-7K |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC300-5-A, KOMATSU PC300-6S, KOMATSU PC340-6K, KOMATSU PC340-7K, KOMATSU PC350-6, KOMATSU PC380LC-6K, KOMATSU PC380LC-6K-J, KOMATSU PC380LC-7K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 207-70-32160 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Палець (штифт) підвіски привода (гідроциліндра) ковша |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: 8 149 ₴



