Шарнірний верхній палець (штифт) навантажувача CAT 924K 928G 938K
9 851 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000189
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Шарнірний верхній палець (штифт) навантажувача" - CAT 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 924K, 928G, 928H, 928HZ, 930G, 930K, 938K, IT28G
Пропонуємо міцні Пальці (штифти, шкворні), які є ідеальним рішенням на різні Моделі машин Caterpillar, особливо навантажувачів 924G, 924GZ, 924H, 924HZ, 924K, 928G, 928H, 928HZ, 930G, 930K, 938K, IT28G. Наші Пальці (штифти, шкворні) розрізняються за такими параметрами:
Загальна довжина: 230 mm
Діаметр: 66,40/85,18 mm
Завдяки нашим деталям, ваші машини Caterpillar працюватимуть ефективно та надійно, що дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ви можете повністю покластися на наш досвід у галузі будівельної техніки і вибрати наші шпильки, які відповідатимуть вашим очікуванням.
| Тип: |
|---|
| Навантажувач |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 924G |
| CATERPILLAR | 924H |
| CATERPILLAR | 924K |
| CATERPILLAR | 928G |
| CATERPILLAR | 928H |
| CATERPILLAR | 930G |
| CATERPILLAR | 930H |
| CATERPILLAR | 930K |
| CATERPILLAR | 938K |
| CATERPILLAR | IT28G |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1133791 | 1322427 | 4921888 | GL1133791 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Шарнірний Верхнього Пальця (Штифта) навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1133791, 1322427, 4921888, GL1133791 |
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ŁAMANIA GÓRNY ŁADOWARKI CAT 924K 928G 938K |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Навантажувач |
| Каталожний номер | 1133791 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 924K, CATERPILLAR 928G, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR 930H, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR 938K, CATERPILLAR IT28G |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 924G, CATERPILLAR 924H, CATERPILLAR 924K, CATERPILLAR 928G, CATERPILLAR 928H, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR 930H, CATERPILLAR 930K, CATERPILLAR 938K, CATERPILLAR IT28G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1133791, 1322427, 4921888, GL1133791 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 230 мм, Діаметр: 66,40/85,18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Шарнірний верхній палець (штифт) навантажувача |
| Тип техніки | Навантажувач |
- Ціна: 9 851 ₴



