Поршневий штифт (шток, палець) CAT 12M, 140, 160K, 325D, 328D, 329, 525C, 535C, 545C, 573M 584, 815B, 950H, 962H
1 024 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000206
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Поршневий штифт (шток, палець) CAT 12M, 140, 160K, 325D, 328D, 329, 525C, 535C, 545C, 573M 584, 815B, 950H, 962H
Ми пишаємося тим, що можемо поставити міцні штифти (пальці), які є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Caterpillar, особливо dla екскаваторів-навантажувачів 12M, 140G, 140K, 140M, 160K, 325D, 328D, 329D, 329D, 525C, 535C, 545C, 573, 584, 815B, 950H, 962H, AP-1055D, BG-2455D, BG-260D, C7, C9.3. Наші Пальці (штифти, шкворні) характеризуються такими параметрами:
Діаметр: 39,988 mm
Наші Деталі, представлені в нашому інтернет-магазині, гарантують ефективну та надійну роботу ваших машин Caterpillar, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете без вагань покластися на наш великий досвід роботи в галузі машин будівельних і вибрати Наші Пальці (штифти, шкворні), що відповідатиме вашим очікуванням і потребам.
| Тип: |
|---|
| Грейдер |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 140K |
| CATERPILLAR | 140K2 |
| CATERPILLAR | 140M |
| CATERPILLAR | 160K |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 328D |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 525C |
| CATERPILLAR | 535C |
| CATERPILLAR | 545C |
| CATERPILLAR | 815B |
| CATERPILLAR | 950H |
| CATERPILLAR | 962H |
| CATERPILLAR | C7 |
| CATERPILLAR | C9 |
| CATERPILLAR | C93 |
| CATERPILLAR | IT62H |
| CATERPILLAR | M325D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1979371 | GL1979371 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Поршневого Штифта (шток, Пальця) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1979371, GL1979371 |
| Виробник | CAT |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ TŁOKA CAT 12M, 140, 160K, 325D, 328D, 329, 525C, 535C, 545C, 573M 584, 815B, 950H, 962H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Грейдер |
| Каталожний номер | 1979371 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1979371, GL1979371 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Діаметр: 39,988 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Поршневий штифт (шток, палець) |
| Тип техніки | Грейдер |
- Ціна: 1 024 ₴



