Шпилька (палець) переднього отвору рукояті KOMATSU PC160 PC200 PW170ES PW180
7 623 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000262
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Шпилька (палець) переднього отвору рукояті" - KOMATSU PC150, PC160, PC180, PC180L, PC200EL, PC200EN, PW170, PW170ES, PW180
Пропонуємо міцні Пальці (штифти, шкворні), які є ідеальним рішенням на різні Моделі машин Komatsu, особливо екскаваторів PC150, PC160, PC180, PC180L, PC200EL, PC200EN, PW170, PW170ES, PW180.
Завдяки нашим деталям, ваші машини Komatsu працюватимуть ефективно та надійно, що дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ви можете повністю покластися на наш досвід у галузі будівельної техніки і вибрати наші шпильки, які відповідатимуть вашим очікуванням.
Виробник: ZAMIENNIK
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC160LC-7K |
| KOMATSU | PC160-6K |
| KOMATSU | PC180-5K |
| KOMATSU | PC180LC-5K |
| KOMATSU | PC180NLC-5K |
| KOMATSU | PC180LC - 7K |
| KOMATSU | PC200EL-6K |
| KOMATSU | PC200-6K |
| Комплектуючі |
|---|
| 20Y-70-23220 |
| 20Y-70-32371 |
| 21K-70-12170 |
| 21K-70-12180 |
| 21K-70-13150 |
| 203-70-56121 |
| 07145-00080 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Шпильку (Пальця) переднього отвору рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21K-70-23220 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ PRZEDOSTATNI OTWÓR RAMIENIA KOMATSU PC160 PC200 PW170ES PW180 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 21K-70-23220 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC160LC-7K, KOMATSU PC160-6K, KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC180LC - 7K, KOMATSU PC200EL-6K, KOMATSU PC200-6K |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC160LC-7K, KOMATSU PC160-6K, KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC180LC - 7K, KOMATSU PC200EL-6K, KOMATSU PC200-6K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 21K-70-23220 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Шпилька (палець) переднього отвору колодки |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: 7 623 ₴



