Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC160-6K PC180-5K PC180LC-5K PC180NLC-5K PC200-6K
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000294
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC160-6K PC180-5K PC180LC-5K PC180NLC-5K PC200-6K
Наші міцні Пальці (штифти, шкворні) є ідеальним рішенням для багатьох моделів машин Komatsu, включаючи екскаваторів як от PC150, PC160, PC180, PC180L, PC200EL, PC200EN, PC70, PW170.
Представлені нами деталі забезпечать ефективну та надійну роботу машин Komatsu, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете довіритися нашому досвіду в галузі будівельних машин і вибрати наш Штифт (палець, шпилька), що виправдає ваші очікування.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC160-6K |
| KOMATSU | PC180-5K |
| KOMATSU | PC180LC-5K |
| KOMATSU | PC180NLC-5K |
| KOMATSU | PC200EL-6K |
| KOMATSU | PC200-6K |
| Комплектуючі |
|---|
| 07145-00080 |
| 707-76-80230 |
| 707-76-80010 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця, Шпильку) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21K-70-21170 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ KOMATSU PC160-6K PC180-5K PC180LC-5K PC180NLC-5K PC200-6K |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 21K-70-21170 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC160-6K, KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC200EL-6K, KOMATSU PC200-6K |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC160-6K, KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC200EL-6K, KOMATSU PC200-6K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 21K-70-21170 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець, шпилька) |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: від 515 ₴



