Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC220, PC230, PC240, PC250, PC270
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000300
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC220, PC230, PC240, PC250, PC270
Пропонуємо міцні Пальці (штифти, шкворні), які є ідеальним рішенням на різні Моделі машин Komatsu, особливо екскаваторів PC220, PC230, PC240, PC250, PC270. Наші Пальці (штифти, шкворні) розрізняються за такими параметрами:
Загальна довжина: 427 mm
Діаметр: 80 mm
Завдяки нашим деталям, ваші машини Komatsu працюватимуть ефективно та надійно, що дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ви можете повністю покластися на наш досвід у галузі будівельної техніки і вибрати наші шпильки, які відповідатимуть вашим очікуванням.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC210-6K |
| KOMATSU | PC220-3 |
| KOMATSU | PC220LC-5 |
| KOMATSU | PC220-5 |
| KOMATSU | PC240-3 |
| KOMATSU | PC240LC-3 |
| KOMATSU | PC240-3K |
| KOMATSU | PC240NLC-3 |
| KOMATSU | PC240-3KP |
| KOMATSU | PC240-5K |
| KOMATSU | PC240-6K |
| KOMATSU | PC280LC-3 |
| KOMATSU | PC280LC-3K |
| KOMATSU | PC280NLC-3K |
| Комплектуючі |
|---|
| 205-70-62140 |
| 21K-70-12161 |
| 206-70-53150 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця, Шпильку) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 206-70-53140 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ KOMATSU PC220, PC230, PC240, PC250, PC270 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 206-70-53140 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Марка | KOMATSU |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 206-70-53140 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 427 мм, Діаметр: 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець, шпилька) |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: від 515 ₴



