Палець гідроциліндра (приводу) закривання ковша KOMATSU PC240 PC270 PC290
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000301
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець гідроциліндра (приводу) закривання ковша" - KOMATSU PC240, PC270, PC290
Ми пишаємося тим, що можемо вам запропонувати якісні литі пальці, які є ідеальним рішенням для різних моделей машин Komatsu, особливо екскаваторів PC240, PC270, PC290.
Вибираючи наші продукти, ви можете бути впевнені, що ваші машини Komatsu працюватимуть ефективно та надійно. Наші шпильки дозволяють зосередитися на ефективному веденні бізнесу, а наш багаторічний досвід роботи в галузі будівельних машин є гарантією якості та професіоналізму. Обираючи штифти (шпильки), представлені в нашому інтернет-магазині, ви обираєте надійність і впевненість у тому, що вони виправдають ваші очікування.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC290LC-6K |
| KOMATSU | PC290 7K |
| Комплектуючі |
|---|
| 206-70-71540 |
| 206-70-71550 |
| 20Y-70-31410 |
| 20Y-70-31420 |
| 205-70-62140 |
| 21K-70-12161 |
| 206-70-53150 |
| 20Y-70-23230 |
| 20Y-70-32351 |
| 206-70-71381 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця гідроциліндра (приводу) закривання ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 206-70-K2140 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ SIŁOWNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI KOMATSU PC240 PC270 PC290 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 206-70-K2140 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC290LC-6K, KOMATSU PC290 7K |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC290LC-6K, KOMATSU PC290 7K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 206-70-K2140 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Палець гідроциліндра (привода) закривання ковша |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: від 515 ₴



