Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC180-5K PC180LC-5K PC180NLC-5K PC210-3K DA
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000309
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC180-5K PC180LC-5K PC180NLC-5K PC210-3K DA
Ми пишаємося тим, що можемо поставити міцні штифти (пальці), які є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Komatsu, особливо для екскаваторів PC100, PC100L, PC100S, PC100SS, PC120, PC120S, PC120SS, PF3, PF3W, PW100, PW100N, PW100NS, PW100S.
Наші Деталі, представлені в нашому інтернет-магазині, гарантують ефективну та надійну роботу ваших машин Komatsu, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете без вагань покластися на наш великий досвід роботи в галузі машин будівельних і вибрати Наші Пальці (штифти, шкворні), що відповідатиме вашим очікуванням і потребам.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC180-5K |
| KOMATSU | PC180LC-5K |
| KOMATSU | PC180NLC-5K |
| KOMATSU | PC210-3K DA |
| Комплектуючі |
|---|
| 07145-00070 |
| 707-76-70040 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця, Шпильку) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 203-70-41391 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ KOMATSU PC180-5K PC180LC-5K PC180NLC-5K PC210-3K DA |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 203-70-41391 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC210-3K DA |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC180-5K, KOMATSU PC180LC-5K, KOMATSU PC180NLC-5K, KOMATSU PC210-3K DA |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 203-70-41391 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець, шпилька) |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: від 515 ₴



