Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC200-3 PC200LC-3 PC210-3K PC210-3KP
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000312
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Штифт (палець, шпилька) KOMATSU PC200-3 PC200LC-3 PC210-3K PC210-3KP
Наші тверді суцільні штифти є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Komatsu, особливо для екскаваторів BP500, PC200, PF5, PW200, PW210.
наш товар гарантує, що ваші машини Komatsu працюватимуть з максимальною ефективністю та надійністю. Це дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ми рекомендуємо купити штифти саме в нашому інтернет-магазині, базуючись на нашому багаторічному досвіді в галузі будівельних машин.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC200-3 |
| KOMATSU | PC200LC-3 |
| KOMATSU | PC210-3K |
| KOMATSU | PC210-3KP |
| Комплектуючі |
|---|
| 07145-00080 |
| 205-70-71240 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця, Шпильку) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 205-70-71160 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ KOMATSU PC200-3 PC200LC-3 PC210-3K PC210-3KP |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 205-70-71160 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC200-3, KOMATSU PC200LC-3, KOMATSU PC210-3K, KOMATSU PC210-3KP |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC200-3, KOMATSU PC200LC-3, KOMATSU PC210-3K, KOMATSU PC210-3KP |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 205-70-71160 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець, шпилька) |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: від 515 ₴



