Штифт (палець) підвіски ковша KOMATSU PC340 PC350 PC360 PC380
від 518 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000337
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Штифт (палець) підвіски ковша" - KOMATSU PC300, PC300HD, PC300LL, PC350, PC360
Наші тверді суцільні штифти є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Komatsu, особливо для екскаваторів PC300, PC300HD, PC300LL, PC350, PC360.
наш товар гарантує, що ваші машини Komatsu працюватимуть з максимальною ефективністю та надійністю. Це дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ми рекомендуємо купити штифти саме в нашому інтернет-магазині, базуючись на нашому багаторічному досвіді в галузі будівельних машин.
| Тип: |
|---|
| Ексакаватор |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC340-7K |
| KOMATSU | PC380LC-7K |
| Комплектуючі |
|---|
| 207-70-72120 |
| 207-70-72351 |
| 207-70-73250 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Штифта (Пальця) підвіски ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 207-70-73210 |
| Виробник | Komatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ ZAWIESZENIA ŁYŻKI KOMATSU PC340 PC350 PC360 PC380 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Ексакаватор |
| Каталожний номер | 207-70-73210 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | KOMATSU PC340-7K, KOMATSU PC380LC-7K |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC340-7K, KOMATSU PC380LC-7K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 207-70-73210 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Штифт (палець) підвіски ковша |
| Тип техніки | Ексакаватор |
- Ціна: від 518 ₴



