
Палець кріплення ковша CAT 980M 980K 980H
від 518 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000355
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець кріплення ковша" - CAT 980G, 980H, 980K, 980M
Ми пишаємося тим, що можемо поставити міцні штифти (пальці), які є ідеальним рішенням для багатьох моделей машин Caterpillar, особливо dla фронтальних навантажувачів 980G, 980H, 980K, 980M. Наші Пальці (штифти, шкворні) характеризуються такими параметрами:
Загальна довжина: 335 mm
Діаметр: 90 mm
Наші Деталі, представлені в нашому інтернет-магазині, гарантують ефективну та надійну роботу ваших машин Caterpillar, дозволяючи вам зосередитися на ефективному веденні свого бізнесу. Ви можете без вагань покластися на наш великий досвід роботи в галузі машин будівельних і вибрати Наші Пальці (штифти, шкворні), що відповідатиме вашим очікуванням і потребам.
| Тип: |
|---|
| Навантажувач |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980G2 |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 980M |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1857219 | 2089536 | 2089537 | GL1857219 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця кріплення ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1857219, 2089536, 2089537, GL1857219 |
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ MOCOWANIA ŁYŻKI CAT 980M 980K 980H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Навантажувач |
| Каталожний номер | 1857219 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980G2, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR 980M |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980G2, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR 980M |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1857219, 2089536, 2089537, GL1857219 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 335 мм, Діаметр: 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Кріпильний палець ковша |
| Тип техніки | Навантажувач |
- Ціна: від 518 ₴



