Палець рухомого з'єднання висуву стріли CAT 980K 980M 982M
від 518 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000356
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
"Палець рухомого з'єднання висуву стріли" - CAT 980C, 980F, 980G, 980H, 980K, 980M, 982M
Пропонуємо міцні Пальці (штифти, шкворні), які є ідеальним рішенням на різні Моделі машин Caterpillar, особливо фронтальних навантажувачів 980C, 980F, 980G, 980H, 980K, 980M, 982M. Наші Пальці (штифти, шкворні) розрізняються за такими параметрами:
Загальна довжина: 272 mm
Діаметр: 127 mm
Завдяки нашим деталям, ваші машини Caterpillar працюватимуть ефективно та надійно, що дозволить вам зосередитися на ефективному веденні бізнесу. Ви можете повністю покластися на наш досвід у галузі будівельної техніки і вибрати наші шпильки, які відповідатимуть вашим очікуванням.
| Тип: |
|---|
| Навантажувач |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980G2 |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 980M |
| CATERPILLAR | 982M |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1V8439 | GL1V8439 |
| / BOLT | / БОЛТ | / ČEP |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Пальця рухомого з'єднання висуву стріли по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1V8439, GL1V8439 |
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | SWORZEŃ KIWAKA WYSIĘGU CAT 980K 980M 982M |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Навантажувач |
| Каталожний номер | 1V8439 |
| Категорія товару | Палець / Штифт |
| Мoдель | CATERPILLAR 980C, CATERPILLAR 980F, CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980G2, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR 980M, CATERPILLAR 982M |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 980C, CATERPILLAR 980F, CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980G2, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR 980M, CATERPILLAR 982M |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1V8439, GL1V8439 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Загальна довжина: 272 мм, Діаметр: 127 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Палець / Штифт |
| Тип запчастини/вузла | Палець рухомого з'єднання стріли |
| Тип техніки | Навантажувач |
- Ціна: від 518 ₴



