Втулка розпірна передня висуву стріли JCB 3CX 4CX
226 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000507
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 16X55X45
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів JCB, в тому числі для моделей серії 3CX, 4CX. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 45 mm, зовнішній діаметр 55,5 мм також довжина 16 mm, ідеально підходить до згаданих машин JCB.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виконання, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин JCB. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| JCB JCB | 3CX 4CX |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 120/38003A | 829/00139 | SZ55,5SW45H16# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку розпірна передня висуву стріли по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 120/38003A, 829/00139, SZ55,5SW45H16 |
| Виробник | JCB |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA DYSTANSOWA PRZEDNIEGO WYSIĘGU JCB 3CX 4CX |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 120/38003 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | JCB 3CX, JCB 4CX |
| Марка | JCB |
| Призначення | JCB 3CX, JCB 4CX |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 120/38003A, 829/00139, SZ55,5SW45H16 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр 45 мм, зовнішній діаметр 55,5 мм, довжина 16 мм, |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка розпірна передня висунення стріли |
- Ціна: 226 ₴



