Втулка переднього висуву стріли JCB 2CX 3CX 4CX
135 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000517
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 20X52X46
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів-навантажувачів JCB, в тому числі для моделей серії 2CX, 3CX, 4CX. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 46 mm, зовнішній діаметр 52 мм також довжина 20 mm, ідеально адаптований до згаданих машин JCB.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин JCB. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин JCB!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| JCB JCB JCB | 2CX 3CX 4CX |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 809/10030A | SZ52SW45H20# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку переднього висуву стріли по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA PRZEDNIEGO WYSIĘGU JCB 2CX 3CX 4CX |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 809/10030 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 809/10030A, SZ52SW45H20 |
| Мoдель | JCB 2CX, JCB 3CX, JCB 4CX |
| Марка | JCB |
| Призначення | JCB 2CX, JCB 3CX, JCB 4CX |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 809/10030A, SZ52SW45H20 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр 46 мм, зовнішній діаметр 52 мм, довжина 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка переднього вильоту стріли |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 135 ₴



