
Втулка з'єднувача закриття ковша JCB 2CX
434 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000519
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 34X40X44
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів-навантажувачів JCB, в тому числі для моделей серії 2CX. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 34 mm, зовнішній діаметр 40 мм також довжина 44 mm, ідеально адаптований до згаданих машин JCB.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин JCB. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин JCB, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| JCB | 2CX |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1206/0007A | SZ40SW34H45# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1206/0007A, SZ40SW34H45 |
| Виробник | JCB |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI JCB 2CX |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1206/0007 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | JCB 2CX |
| Марка | JCB |
| Призначення | JCB 2CX |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1206/0007A, SZ40SW34H45 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | Внутрішній діаметр 34 мм, зовнішній діаметр 40 мм, довжина 44 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
- Ціна: 434 ₴



