Втулка передостаннього отвору (куліси) рукояті CAT M315C M315D M316C M316D
933 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000542
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 50X62X40
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії M312, M313C, M313D, M315, M315C, M315D, M316C, M316D, M317D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 50.18 mm, зовнішній діаметр 62.12 мм і довжина 40 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,18 mm |
| внутрішній діаметр: | 62,12 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR CATERPILLAR | M312 M313C M313D M315 M315C M315D M315D 2M316C M316D M317D 2 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1144866 | GL1144866 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку передостаннього отвору (куліси) рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Сумісність з моделлю | X40 |
| Код запчастини | 1144866, GL1144866 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA PRZEDOSTATNIEGO OTWORU RAMIENIA CAT M315C M315D M316C M316D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1144866 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR M312 M313C M313D M315 M315C M315D M315D 2M316C M316D M317D 2 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR M312 M313C M313D M315 M315C M315D M315D 2M316C M316D M317D 2 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1144866, GL1144866 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 50,18 мм, внутрішній діаметр: 62,12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка попереднього отвору (куліси) колодки |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 933 ₴



