Втулка CATERPILLAR 416, 420D, 424D, 426, 428, 430D, 436C, 446
467 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000546
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 40X53X34
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416, 416B, 416C, 416D, 420D, 424D, 426B, 426C, 428, 428B, 428C, 430D, 436C, 446, 446B, 446D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 40,196 mm, зовнішній діаметр 53,576 мм також довжина 34 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 34 mm |
| зовнішній діаметр: | 40,196 mm |
| внутрішній діаметр: | 53,576 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416 |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 438 |
| CATERPILLAR | 446 |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | 446D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 9R1917 | GL9R1917 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R1917, GL9R1917 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 416, 420D, 424D, 426, 428, 430D, 436C, 446 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R1917 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416, CATERPILLAR 416B, CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 436, CATERPILLAR 436B, CATERPILLAR 438, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416, CATERPILLAR 416B, CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 436, CATERPILLAR 436B, CATERPILLAR 438, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R1917, GL9R1917 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 34 мм, зовнішній діаметр: 40,196 мм, внутрішній діаметр: 53,576 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 467 ₴



