Втулка з'єднання ковша CAT 428C 428D 428E 428F 444F
545 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000548
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 40X63X44
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Екскаватор-навантажувачmi Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 416, 416B, 416C, 422E, 422F, 424D, 426B, 426C, 428, 428B, 428C, 428D, 428E, 428F, 432D, 432E, 432F, 434E, 434F, 436, 436B , 436C, 438, 438B, 438C, 438D, 442D, 444F, PM-201, PM-465, PM-565, PM-565B.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 44,758 mm, зовнішній діаметр 63,094 мм і довжиною 40 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,758 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,094 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 422F |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 428F |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 432F |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 434F |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 438 |
| CATERPILLAR | 438B |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 444F |
| CATERPILLAR | 565B |
| CATERPILLAR | PM465 |
| CATERPILLAR | PM565 |
| CATERPILLAR | PM565B |
| CATERPILLAR | 416 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 9R7891 | FI45/FI63/38 | GL9R7891 | SZ63SW45H40# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ŁYŻKI CAT 428C 428D 428E 428F 444F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R7891 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 9R7891, FI45/FI63/38, GL9R7891, SZ63SW45H40 |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R7891, FI45/FI63/38, GL9R7891, SZ63SW45H40 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 44,758 мм, внутрішній діаметр: 63,094 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача ковша |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 545 ₴



