Втулка CATERILLAR 30, 336, 365, 385, 3S, 5080, 515, 517, 518, 525, 527, 535, 545, 555D, 613C
887 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000551
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 57X44X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 30/30, 330B, 330C, 330D, 336D, 336E, 365B, 365C, 385B, 385C, 3S, 5080, 515, 517, 518, 518C, 525, 525B, 525C, 525D, 527, 535B, 535C, 535D, 545, 545C, 545D, 555D, 613C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 57,23 mm, зовнішній діаметр 44,758 мм також довжина 50 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,758 mm |
| внутрішній діаметр: | 57,23 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120G |
| CATERPILLAR | 12G |
| CATERPILLAR | 130G |
| CATERPILLAR | 140G |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330L |
| CATERPILLAR | 518 |
| CATERPILLAR | 55 |
| CATERPILLAR | 56 |
| CATERPILLAR | 613C |
| CATERPILLAR | 613G |
| CATERPILLAR | 910E |
| CATERPILLAR | 910F |
| CATERPILLAR | 924F |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | 950E |
| CATERPILLAR | 950F |
| CATERPILLAR | 973 |
| CATERPILLAR | D3 |
| CATERPILLAR | D3B |
| CATERPILLAR | D3C |
| CATERPILLAR | D4E |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D5B |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6C |
| CATERPILLAR | D6D |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D7F |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7H |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D8K |
| CATERPILLAR | D9G |
| CATERPILLAR | D9H |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 7J9884 | GL7J9884 | SZ57SW45H50# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 7J9884, GL7J9884, SZ57SW45H50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERILLAR 30, 336, 365, 385, 3S, 5080, 515, 517, 518, 525, 527, 535, 545, 555D, 613C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9884 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9884, GL7J9884, SZ57SW45H50 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 44,758 мм, внутрішній діаметр: 57,23 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 887 ₴



