Втулка з'єднувача закриття ковша CAT 428E 434E 444E
455 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000563
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 50X63X34
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416E, 416F, 420E, 420F, 422E, 428E, 430E, 430F, 432E, 434E, 442E, 444E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 50 mm, зовнішній діаметр 63 мм також довжина 34 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 34 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,302 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,094 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416F |
| CATERPILLAR | 420E |
| CATERPILLAR | 420F |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 430E |
| CATERPILLAR | 430F |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| CATERPILLAR | 416E |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2136687 | GL2136687 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 2136687, GL2136687 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT 428E 434E 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2136687 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416F, CATERPILLAR 420E, CATERPILLAR 420F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 430E, CATERPILLAR 430F, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E, CATERPILLAR 416E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416F, CATERPILLAR 420E, CATERPILLAR 420F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 430E, CATERPILLAR 430F, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E, CATERPILLAR 416E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2136687, GL2136687 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 34 мм, зовнішній діаметр: 50,302 мм, внутрішній діаметр: 63,094 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
- Ціна: 455 ₴



