Втулка кріплення переднього ковша CAT 428 438
757 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000565
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 40X63X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 426, 428, 436, 438, 446, 446B, 446D, 450E, 450F. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 50,302 mm, зовнішній діаметр 63,094 мм і довжина 40 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,302 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,094 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 438 |
| CATERPILLAR | 446 |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 450E |
| CATERPILLAR | 450F |
| CATERPILLAR | 416 |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 9R0204 | GL9R0204 | SZ63SW50H40# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку кріплення переднього ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R0204, GL9R0204, SZ63SW50H40 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA MOCOWANIA ŁYŻKI PRZEDNIEJ CAT 428 438 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R0204 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 436, CATERPILLAR 438, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 450E, CATERPILLAR 450F, CATERPILLAR 416 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 428, CATERPILLAR 436, CATERPILLAR 438, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B, CATERPILLAR 446D, CATERPILLAR 450E, CATERPILLAR 450F, CATERPILLAR 416 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R0204, GL9R0204, SZ63SW50H40 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 50,302 мм, внутрішній діаметр: 63,094 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка кріплення переднього ковша |
- Ціна: 757 ₴



