Втулка поворотної рами CAT 428D 432D
1 042 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000574
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 55X74X42
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивність екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 428D, 432D, 428C, 424D, 442D 416D, 416E, 420D. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 55 mm, зовнішній діаметр 74 мм і довжиною 42 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 41,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 55,133 mm |
| внутрішній діаметр: | 74,087 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416E |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 416D |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2517319 | GL2517319 | SZ74SW55H42# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку поворотної рами по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2517319, GL2517319, SZ74SW55H42 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA RAMY OBROTOWEJ CAT 428D 432D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2517319 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416E, CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D, CATERPILLAR 416D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416E, CATERPILLAR 420D, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 428D, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 432D, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 438D, CATERPILLAR 442D, CATERPILLAR 416D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2517319, GL2517319, SZ74SW55H42 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 41,5 мм, зовнішній діаметр: 55,133 мм, внутрішній діаметр: 74,087 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка поворотної рами |
- Ціна: 1 042 ₴



