Втулка нижня каретка - стріла (висув, виліт) CAT 442E 430E 444E
679 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000583
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 60X74X48
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 426C, 430D, 430E, 430F, 436C, 442E, 444E. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 60 mm, зовнішній діаметр становить 74 mm, і довжина 48 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 48 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,164 mm |
| внутрішній діаметр: | 74,111 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 430E |
| CATERPILLAR | 430F |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 9R4062 | 9R6690 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку нижню каретка - стріла (висув, виліт) по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R4062, 9R6690 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA DOLNA KONIK-WYSIĘG CAT 442E 430E 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2368158 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 430E, CATERPILLAR 430F, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 430D, CATERPILLAR 430E, CATERPILLAR 430F, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 442E, CATERPILLAR 444E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R4062, 9R6690 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 48 мм, зовнішній діаметр: 60,164 мм, внутрішній діаметр: 74,111 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка нижня каретка — стріла (висув, виліт) |
- Ціна: 679 ₴



