Втулка з'єднання рукояті Стріла Шток CAT 428E 428F 444F
674 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000584
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 50X73X60
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 420E, 420F, 422E, 422F, 428E, 428F, 432E, 432F, 434E, 434F, 444F. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 60 mm, зовнішній діаметр 73 мм і довжиною 50 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,315 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,11 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 420F |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 422F |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 428F |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 432F |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 434F |
| CATERPILLAR | 444F |
| CATERPILLAR | 420E |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2136683 | GL2136683 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання рукояті Стріла Шток по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2136683, GL2136683 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA RAMION BOOM STICK CAT 428E 428F 444F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2136683 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 420F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 422F, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 428F, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 432F, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 434F, CATERPILLAR 444F, CATERPILLAR 420E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 420F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 422F, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 428F, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 432F, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 434F, CATERPILLAR 444F, CATERPILLAR 420E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2136683, GL2136683 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 60,315 мм, внутрішній діаметр: 73,11 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача колодки Стріла Шток |
- Ціна: 674 ₴



