Втулка нижня каретка - стріла CAT 420E 420F 428E
506 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000585
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 50X73X60
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Екскаватор-навантажувачmi Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 416E, 416F, 420E, 420F, 422E, 428E, 432E, 434E.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 60 mm, зовнішній діаметр 73,5 мм також довжина 50 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,217 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,612 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416F |
| CATERPILLAR | 420E |
| CATERPILLAR | 420F |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 416E |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2096181 | GL2096181 | SZ75SW60H50# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку нижню каретка - стріла по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2096181, GL2096181, SZ75SW60H50 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA DOLNA KONIK - BOOM CAT 420E 420F 428E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2096181 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 416F, CATERPILLAR 420E, CATERPILLAR 420F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 416E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416F, CATERPILLAR 420E, CATERPILLAR 420F, CATERPILLAR 422E, CATERPILLAR 428E, CATERPILLAR 432E, CATERPILLAR 434E, CATERPILLAR 416E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2096181, GL2096181, SZ75SW60H50 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 60,217 мм, внутрішній діаметр: 73,612 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка нижня каретка — стріла |
- Ціна: 506 ₴



