Втулка екскаватора 55X75X60
1 330 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000588
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 55X75X60
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи екскаватори марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 325.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 60,18 mm, зовнішній діаметр 75,14 мм також довжиною 55 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 55 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,18 mm |
| внутрішній діаметр: | 75,14 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 320 |
| CATERPILLAR | 320L |
| CATERPILLAR | 320N |
| CATERPILLAR | 325L |
| CATERPILLAR | 330 |
| Комплектуючі | |
|---|---|
| 7Y6617 | 931433 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7Y6389 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA 55X75X60 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7Y6389 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 320, CATERPILLAR 320L, CATERPILLAR 320N, CATERPILLAR 325L, CATERPILLAR 330, |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 320, CATERPILLAR 320L, CATERPILLAR 320N, CATERPILLAR 325L, CATERPILLAR 330, |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7Y6389 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 55 мм, зовнішній діаметр: 60,18 мм, внутрішній діаметр: 75,14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 1 330 ₴



