Втулка CATERPILLAR 311, 312, 313, 314, 320
2 281 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000590
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 60X75X60
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи екскаватори колісні марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 311C, 311D, 311F, 312C, 312D, 312D2, 312E, 313D, 313D2, 314C, 314D, 314E, 320C, 320D, 320D2.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 60,15 mm, зовнішній діаметр 75,085 мм також довжиною 60 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 60 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,15 mm |
| внутрішній діаметр: | 75,085 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 311C |
| CATERPILLAR | 312E |
| CATERPILLAR | 313D |
| CATERPILLAR | 314C |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320DL |
| CATERPILLAR | 320E |
| CATERPILLAR | 323DL |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 324DL |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 329DL |
| CATERPILLAR | 330CL |
| CATERPILLAR | 336C |
| CATERPILLAR | 336CL |
| CATERPILLAR | 336CLN |
| CATERPILLAR | 336CS |
| CATERPILLAR | C7 |
| CATERPILLAR | M312 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1433835 | 2291095 | GL2291095 | SZ75SW60H60# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 1433835, 2291095, GL2291095, SZ75SW60H60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 311, 312, 313, 314, 320 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2291095 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1433835, 2291095, GL2291095, SZ75SW60H60 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 60 мм, зовнішній діаметр: 60,15 мм, внутрішній діаметр: 75,085 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 2 281 ₴



