Втулка CATERPILLAR 320, 322, 325, 330B
1 367 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000591
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 60X75X60
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 320, 320N, 322, 325, 325B, 330B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 60,18 mm, зовнішній діаметр 75,14 мм також довжина 60 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 60 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,18 mm |
| внутрішній діаметр: | 75,14 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 320 |
| CATERPILLAR | 320L |
| CATERPILLAR | 320N |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 325 |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325FB |
| CATERPILLAR | 325L |
| CATERPILLAR | 325LL |
| CATERPILLAR | 330BL |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7Y6607 | GL7Y6607 |
| Комплектуючі | |
|---|---|
| 7I6843 | 931434 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7Y6607, GL7Y6607 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 320, 322, 325, 330B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7Y6607 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 320, CATERPILLAR 320L, CATERPILLAR 320N, CATERPILLAR 322B, CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 325, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325FB, CATERPILLAR 325L, CATERPILLAR 325LL, CATERPILLAR 330BL |
| Призначення | CATERPILLAR 320, CATERPILLAR 320L, CATERPILLAR 320N, CATERPILLAR 322B, CATERPILLAR 322C, CATERPILLAR 325, CATERPILLAR 325B, CATERPILLAR 325FB, CATERPILLAR 325L, CATERPILLAR 325LL, CATERPILLAR 330BL |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7Y6607, GL7Y6607 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 60 мм, зовнішній діаметр: 60,18 мм, внутрішній діаметр: 75,14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 367 ₴



