Втулка з'єднання рукояті з ковшем CAT 966K 966M 972M
1 379 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000597
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 63X76X109
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 966D, 966F, 966G, 966H, 966K, 966M, 970F, 972G, 972H, 972K, 972M. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 63,741 mm, зовнішній діаметр 76,255 мм і довжина 109 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 109 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,741 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,255 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 966F |
| CATERPILLAR | 966F2 |
| CATERPILLAR | 966G |
| CATERPILLAR | 966G2 |
| CATERPILLAR | 966H |
| CATERPILLAR | 966K |
| CATERPILLAR | 966M |
| CATERPILLAR | 970F |
| CATERPILLAR | 972G |
| CATERPILLAR | 972G2 |
| CATERPILLAR | 972H |
| CATERPILLAR | 972K |
| CATERPILLAR | 972M |
| CATERPILLAR | 966D |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 4V8675 | GL4V8675 | SZ76SW64H109# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднання рукояті з ковшем по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4V8675, GL4V8675, SZ76SW64H109 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZENIA RAMIENIA Z ŁYŻKĄ CAT 966K 966M 972M |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4V8675 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 966F, CATERPILLAR 966F2, CATERPILLAR 966G, CATERPILLAR 966G2, CATERPILLAR 966H, CATERPILLAR 966K, CATERPILLAR 966M, CATERPILLAR 970F, CATERPILLAR 972G, CATERPILLAR 972G2, CATERPILLAR 972H, CATERPILLAR 972K, CATERPILLAR 972M, CATERPILLAR 966D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 966F, CATERPILLAR 966F2, CATERPILLAR 966G, CATERPILLAR 966G2, CATERPILLAR 966H, CATERPILLAR 966K, CATERPILLAR 966M, CATERPILLAR 970F, CATERPILLAR 972G, CATERPILLAR 972G2, CATERPILLAR 972H, CATERPILLAR 972K, CATERPILLAR 972M, CATERPILLAR 966D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4V8675, GL4V8675, SZ76SW64H109 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 109 мм, зовнішній діаметр: 63,741 мм, внутрішній діаметр: 76,255 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача колодки з ковшем |
- Ціна: 1 379 ₴



