Втулка-підшипник ковзання верхня CAT 428C 428D 432D
472 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000598
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 65X78X43
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416B, 416C, 416D, 420D, 424D, 426B, 426C, 428B, 428C, 428D, 430D, 432D, 436B, 436C, 438B, 438C, 438D, 442D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 65 mm, зовнішній діаметр 78 мм і довжина 43 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK, ZAMIENNIK 2. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 43 mm |
| зовнішній діаметр: | 65,322 mm |
| внутрішній діаметр: | 78,125 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 438B |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 3412E |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1024560 | GL1024560 | SZ78SW65H43# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку-підшипник ковзання Верхню по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SAŃ GÓRNA CAT 428C 428D 432D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1024560 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 1024560, GL1024560, SZ78SW65H43 |
| Мoдель | CATERPILLAR 416B, CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 428C, CATERPILLAR 436B, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 438B, CATERPILLAR 438C, CATERPILLAR 3412E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 416B, CATERPILLAR 416C, CATERPILLAR 424D, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 428B, CATERPILLAR 428C, CATERPILLAR 436B, CATERPILLAR 436C, CATERPILLAR 438B, CATERPILLAR 438C, CATERPILLAR 3412E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1024560, GL1024560, SZ78SW65H43 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 43 мм, зовнішній діаметр: 65,322 мм, внутрішній діаметр: 78,125 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка-підшипник ковзання верхня |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 472 ₴



