Втулка гідроциліндра нахилу CAT 428C 428D
759 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000600
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 52X78X69
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи Екскаватор-навантажувачи марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 414E, 416, 416B, 416C, 416D, 416E, 420D, 422E, 424D, 426, 426B, 426C, 428, 428B, 428C, 428D, 430D, 436C, 438C.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 69,679 mm, зовнішній діаметр 78,9 мм і довжиною 52 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 52 mm |
| зовнішній діаметр: | 69,679 mm |
| внутрішній діаметр: | 78,9 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416 |
| CATERPILLAR | 416B |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 416D |
| CATERPILLAR | 416E |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428 |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 436 |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 438B |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 414E |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 9T0766 | GL9T0766 | SZ80SW70H52# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку гідроциліндра нахилу по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9T0766, GL9T0766, SZ80SW70H52 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SIŁOWNIKA PRZECHYŁU CAT 428C 428D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9T0766 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9T0766, GL9T0766, SZ80SW70H52 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 52 мм, зовнішній діаметр: 69,679 мм, внутрішній діаметр: 78,9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка гідроциліндра нахилу |
- Ціна: 759 ₴



