Втулка з'єднувача закриття ковша CAT 312E 320C 320D 320E
1 803 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000602
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 64X80X60
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 311C, 311D, 311F, 312C, 312D, 312D2, 312E, 313D, 313D2, 314C, 314D, 314E, 320C, 320D, 320D2, 320E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 64,86 mm, зовнішній діаметр 80 мм і довжина 60 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 60 mm |
| зовнішній діаметр: | 65,19 mm |
| внутрішній діаметр: | 80,14 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 311D |
| CATERPILLAR | 312C |
| CATERPILLAR | 313C |
| CATERPILLAR | 314C |
| CATERPILLAR | 314D |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 320DL |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 311C |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1893869 | 2291092 | GL2291092 |
| Комплектуючі | |
|---|---|
| 0860523 | 2487836 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1893869, 2291092, GL2291092 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT 312E 320C 320D 320E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2291092 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 311D, CATERPILLAR 312C, CATERPILLAR 313C, CATERPILLAR 314C, CATERPILLAR 314D, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 320DL, CATERPILLAR 324D, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 311C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 311D, CATERPILLAR 312C, CATERPILLAR 313C, CATERPILLAR 314C, CATERPILLAR 314D, CATERPILLAR 320C, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 320DL, CATERPILLAR 324D, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 311C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1893869, 2291092, GL2291092 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 60 мм, зовнішній діаметр: 65,19 мм, внутрішній діаметр: 80,14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
- Ціна: 1 803 ₴



