Ковзна втулка підвіски каретки CAT D5M D5N D6K D6K2
2 778 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000604
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 69X82X60
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 561M, 561N, 953C, 953D, D5M, D5N, D6K, D6K2, PL61. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 69,993 mm, зовнішній діаметр 82,677 мм і довжина 60,5 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 60,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 69,993 mm |
| внутрішній діаметр: | 82,677 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 953D |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5N |
| CATERPILLAR | D6K |
| CATERPILLAR | D6K2 |
| CATERPILLAR | 953C |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2213187 | 3J9511 | GL2213187 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Ковзну Втулку підвіски каретки по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 2213187, 3J9511, GL2213187 |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŚLIZGOWA ZAWIESZENIA WÓZKA CAT D5M D5N D6K D6K2 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2213187 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 953D, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5N, CATERPILLAR D6K, CATERPILLAR D6K2, CATERPILLAR 953C |
| Призначення | CATERPILLAR 953D, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5N, CATERPILLAR D6K, CATERPILLAR D6K2, CATERPILLAR 953C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2213187, 3J9511, GL2213187 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 60,5 мм, зовнішній діаметр: 69,993 мм, внутрішній діаметр: 82,677 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Ковзаюча Втулка підвіски каретки |
- Ціна: 2 778 ₴



