Втулка підвіски гідроциліндра повороту каретки CAT 428B 428C 428D 428E 428F
576 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000607
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 32X83X70
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416B, 416C, 416D, 416E, 420D, 420E, 422E, 422F, 424B, 424D, 426B, 426C, 428B, 428C, 428D, 428E, 428F, 430D, 430E, 432D, 432E, 432F, 434E, 434F , 436B, 436C, 438B, 438C, 438D, 442D, 442E, 444E. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 70,234 mm, зовнішній діаметр 83,632 мм також довжина 32 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar! Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK, ZAMIENNIK 2. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 32 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,234 mm |
| внутрішній діаметр: | 83,632 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 416D |
| CATERPILLAR | 416E |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 420E |
| CATERPILLAR | 422E |
| CATERPILLAR | 422F |
| CATERPILLAR | 424B |
| CATERPILLAR | 424D |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428B |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 428F |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 430E |
| CATERPILLAR | 432D |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 432F |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 434F |
| CATERPILLAR | 436B |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 436E |
| CATERPILLAR | 438B |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| CATERPILLAR | 444F |
| CATERPILLAR | 446 |
| CATERPILLAR | 446B |
| CATERPILLAR | 446D |
| CATERPILLAR | 450E |
| CATERPILLAR | 450F |
| CATERPILLAR | 517 |
| CATERPILLAR | 527 |
| CATERPILLAR | 416B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 9R4110 | 9R7703 | GL9R4110 | SZ84SW70H32# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку підвіски гідроциліндра повороту каретки по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R4110, 9R7703, GL9R4110, SZ84SW70H32 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZAWIESZENIA SIŁOWNIKA OBROTU KONIKA CAT 428B 428C 428D 428E 428F |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R4110 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R4110, 9R7703, GL9R4110, SZ84SW70H32 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 32 мм, зовнішній діаметр: 70,234 мм, внутрішній діаметр: 83,632 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка підвіски гідроциліндра повороту каретки |
- Ціна: 576 ₴



