Втулка з'єднувача закриття ковша CAT 312D 312E 320C 320D
2 118 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000611
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 50X85X70
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 311C, 311D, 311F, 312C, 312D, 312D2, 312E, 313D, 313D2, 314C, 314D, 314E, 320C, 320D, 320D2, 320E. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 70 mm, зовнішній діаметр 85 мм також довжина 50 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
Виробник: GTRAX
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,17 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,16 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 312D |
| CATERPILLAR | 314D |
| CATERPILLAR | 320D |
| CATERPILLAR | 324D |
| CATERPILLAR | 325D |
| CATERPILLAR | 329D |
| CATERPILLAR | 311D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2487835 | GL2487835 |
| Комплектуючі | |
|---|---|
| 2357679 | 2487820 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2487835, GL2487835 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT 312D 312E 320C 320D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2487835 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 312D, CATERPILLAR 314D, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 324D, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 311D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 312D, CATERPILLAR 314D, CATERPILLAR 320D, CATERPILLAR 324D, CATERPILLAR 325D, CATERPILLAR 329D, CATERPILLAR 311D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2487835, GL2487835 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50 мм, зовнішній діаметр: 70,17 мм, внутрішній діаметр: 85,16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
- Ціна: 2 118 ₴



