Втулка з'єднувача закриття ковша CAT M315C M315D M316D M317D2
1 451 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000612
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 60X85X70
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії M312, M313C, M313D, M315, M315C, M315D, M316C, M316D, M317D, S305, VHS-50. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 70 mm, зовнішній діаметр 85 мм і довжиною 60 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: GTRAX, ZAMIENNIK. Зверніть увагу, що цей товар представлений декількома виробниками, ціна вказана на товар від першого виробника, ціни на деталь від інших виробників уточнюйте в менеджера.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 60 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,23 mm |
| внутрішній діаметр: | 85,16 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | M312 |
| CATERPILLAR | M313C |
| CATERPILLAR | M313D |
| CATERPILLAR | M315 |
| CATERPILLAR | M315C |
| CATERPILLAR | M315D |
| CATERPILLAR | M315D2 |
| CATERPILLAR | M316D |
| CATERPILLAR | M317D2 |
| CATERPILLAR | 316C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1134928 | 1134982 | GL1134928 | GL1134982 |
| SZ85SW70H60# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку з'єднувача закриття ковша по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁĄCZNIKA ZAMYKANIA ŁYŻKI CAT M315C M315D M316D M317D2 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1134982 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 1134928, 1134982, GL1134928, GL1134982, SZ85SW70H60 |
| Мoдель | CATERPILLAR M312, CATERPILLAR M313C, CATERPILLAR M313D, CATERPILLAR M315, CATERPILLAR M315C, CATERPILLAR M315D, CATERPILLAR M315D2, CATERPILLAR M316D, CATERPILLAR M317D2, CATERPILLAR 316C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR M312, CATERPILLAR M313C, CATERPILLAR M313D, CATERPILLAR M315, CATERPILLAR M315C, CATERPILLAR M315D, CATERPILLAR M315D2, CATERPILLAR M316D, CATERPILLAR M317D2, CATERPILLAR 316C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1134928, 1134982, GL1134928, GL1134982, SZ85SW70H60 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 60 мм, зовнішній діаметр: 70,23 мм, внутрішній діаметр: 85,16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка з'єднувача закриття ковша |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 1 451 ₴



